Ana Sayfa
Biz Kimiz
Tüzüğümüz
Biyolojik Çeşitlilik
Kınalı Keklik Yetiştirme
Yaban Yaşam Veterinerlik Hizmetleri
Basında Biz
İletişim Bilgileri

Kınalı Keklik Üretimi

projeler

Sağdıçlar Doğayı Sağacak

Proje Başlığı : Sağdıçlar Doğayı SağacakProjeyi Destekleyen Kurum: Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi , Eylem 3 ProgramıProje No : TR-3.1-231-2006-R3Süre:11 ayProjenin amacı ve yeriProje grubu, yetiştirme yurdu gençleri ve bölge gençleri ile oluşturuldu.Bölge: Türkiye – Marmara Bölgesi- Balıkesir İl’iEylemin hedefleri :1-Arı Yetiştiricileri Birl..

Sağdıçların Ekolojik Ayak İzi Projesi

Proje Başlığı: Sağdıçların Ekolojik Ayak İzi ProjesiProjeyi Destekleyen Kurum: Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi , Eylem 1.2 ProgramıTR-1.2-530-2007-R5Yaşam Alanlarını Koruma ve Yaşatma DerneğiToplam Katılımcı: 8 Süre: 7 ay Şehir:BalıkesirProje ile, deniz kirliliğinin önlenmesi bağlamında “gençlere çevre bilinci kazandırılması ve doğanın korunmasına” katkı da..

Yaban Yaşam

PROJE :1 Proje Başlığı : Yaban Yaşam Projeyi Destekleyen Kurum: Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi , Eylem 1.2 Programı,Tarih:2005-2006 Projenin amacı ve yeri Balıkesir İl’i Bigadiç İlçesinin Alaçam Dağlarında ve eteklerinde uzun yıllardır doğada yaşamını Sürdüren keklik, karaca, geyik gibi yaban hayvanlarının soylarının tükenmekte olduğu gerçeğinden ha..

Sağdıçların Doğa Okulu

Proje Başlığı: Sağdıçların Doğa OkuluProjeyi Destekleyen Kurum: Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi , Eylem 1.2 ProgramıTR-1.2-114-2009-R1Yaşam Alanlarını Koruma ve Yaşatma DerneğiHakkı Kurtuluş DEMİRToplam Katılımcı:7 Süre:7 Ay Şehir:Balıkesir Proje ile, “zihinsel engelli ve psikolojik sorunları olan gençlerin rehabilitasyonlarına” katkı da bulunmak hedeflenmiştir. ..

Sağdıçların Doğa Okuluna Yenilenebilir Enerji Desteği Projesi

Proje Başlığı: Sağdıçların Doğa Okuluna Yenilenebilir Enerji Desteği ProjesiProjeyi Destekleyen Kurum: Birleşmiş Milletler Küresel Çevre Fonu Türkiye Destek Programı(GEF-SGP)Projemize konu olan Bigadiç Kınalı Keklik Yetiştirme Tesisi gef-sgp destekli “Alaçam Dağlarında Sürdürülebilir Yaban Yaşam” projesi kapsamında yaşama geçmiş çok amaçlı te..