Ana Sayfa
Biz Kimiz
Tüzüğümüz
Biyolojik Çeşitlilik
Kınalı Keklik Yetiştirme
Yaban Yaşam Veterinerlik Hizmetleri
Basında Biz
İletişim Bilgileri

Sitemizi nasıl buldunuz. ?

projeler

Alaçam dağlarında sürdürülebilir yaban yaşam

Proje Başlığı: Alaçam dağlarında sürdürülebilir yaban yaşamProjeyi Destekleyen Kurum: Birleşmiş Milletler Küresel Çevre Fonu Türkiye Destek Programı(GEF-SGP)Yaban Yaşamı koruma yönündeki serüvenimizde en önemli nokta olan “ örnek sürdürülebilir yaban yaşam alanı oluşturma” hedefimizi bu projede gerçekleştirdik. Ülkemizde yok ..

Bigadiç Yöresinde Av ve Doğa Turizminin Desteklenmesi

Projenin Başlığı:Bigadiç Yöresinde Av ve Doğa Turizminin Desteklenmesi ProjesiProjeyi Destekleyen Kurum: GMKA (Güney Marmara Kalkınma Ajansı) Amaçları: Genel Amaç: Turizm sektöründe, sürdürülebilir bir perspektifle, bölgenin rekabet gücünü artırmaya ve ekonomik gelişimine yönelik olarak yenilikçi uygulamaların desteklenmesi. Özel Ama&c..

Bigadiç Bölgesinde ki Biyolojik Çeşitliliğin Arıcılık Yoluyla Korunması

Proje Başlığı: Bigadiç Bölgesinde ki Biyolojik Çeşitliliğin Arıcılık Yoluyla KorunmasıProjeyi Destekleyen Kurumlar: Birleşmiş Milletler Küresel Çevre Fonu Türkiye Destek Programı(GEF-SGP)1. Proje özetiProjemiz ile aşağıdaki genel ve özel hedeflere ulaşılması planlanmaktadır:Ana Hedef: Balıkesir İl’i Bölgesindeki biyoçeşitliliğin korunmasına destek verilmesi.Proje ..

Doğaya Dönüş (return to nature ) TR-11-E617-2012-R3

Eylem Adı: Gençlik Programı Alt-Eylem 1.1 Gençlik DeğişimleriProje Adı: Doğaya Dönüş (return to nature ) TR-11-E617-2012-R3Başvuruyu Yapan Grup/Kuruluş: Yaşam Alanlarını Koruma ve Yaşatma DernegiProjeyi Destekleyen Kurum: Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi BaşkanlığıProje Ortakları: İtalya ve YunanistanProjemiz katılımcıları, Balıkesir bölgesi kırsal kesimindeki korunmaya m..

Sağdıçların Eğitim ve Rehabilitasyon Modeli

Proje 10. Sağdıçların Eğitim ve Rehabilitasyon ModeliProje No : TR22/15/SKMDP/0049Destekleyen Kurum: Güney Marmara Kalkınma Ajansı Sosyal Kalkınma Mali Destek ProgramıSüre:6 ayProje Ortakları:-Kazdağı Doğal ve Kültürel Varlıkları Koruma Derneği- Bigadiç Belediye BaşkanlığıProjenin amacı:Genel Amaçlar: Zihinsel engelli çocukların rehabilitelerine yönelik yürütü..